Duyurular

Profesyonel Notebook Servisi

Bilgi İşlem Hizmetleri alabileceğiniz , Bilgisayar teknik servisi firması olarak 2000  yılından beri hizmet vermektedir.Garantili ve garanti kapsamı dışında kalmış bilgisayar teknik servis ve notebook teknik servis hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Tüm marka ve modeldeki bilgisayar tablet ve laptop cihazlarınız için notebook servis Web adresini kullanabilir online yedek parça siparişi verebilirsiniz.

Neden Mikrotek Notebook ?

Çünkü 2000 yılından beri profesyonel hizmetler sunarak hızlı ve uygun hizmetler sunmaktayız. Sektöre Yazılım Donanım hizmetleri vererek alanında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla Microsoft sertifikalı personelleri ile sizlere en iyi hizmeti sunarak ekonomik ve hızlı çözümler sunar.

7/24 hizmet veren tek notebook servisi firmasıdır.

Hızlı Arıza Tespiti En hızlı şekilde bilgisayar teknik destek onarım ve yedek parça hizmeti
Anakart tamiri chipset bakım onarım değişim

Notebook Yedek Parçaları

Bilgisayar Teknik Servis

bilgisayar satış

Tablet Servisi

ücretsiz kargo

Garantili Servis

Bilgisayar Hızlandırma – Format – Sistem ve Driver Kurulumu

Bilgisayar Teknik Servis Anlaşmaşı

Kamera Teknik Servisi ve Kamera Sistemleri Satışı

Notebook Servis Notebook Tamir Notebook Teknik Servis

Tüm hizmetlerimizi içerisinde tüm bilgisayar komponentlerini bulabilirsiniz.Notebook Yedek Parça Online hizmet veren E-ticaret sitemizden erişebilirsiniz.Notebook – Pc Yada Macintosh (mac) bilgisayar ve laptoplarınızı ücretsiz kargo veya karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Tüm servis ve bakımlar en geç gün (1 gün) içerisinde tamamlanarak gönderilmektedir.

Ankara Laptop Servis, Çankaya Bilgisayar Tamiri, Yetkili Notebook Tamiri, Lenovo, Casper, Hp Notebook, Laptop Tamiri, Laptop Harddisk, SSD Disk, Garantili Teknik Servis.